Vente à Kiev dans les grands magasins

Sprzedaż w Kijowie w Domach Towarowych

Szanowni Państwo!

Polsko-Ukraińskie Centrum Gospodarcze zaprasza polskie firmy do sprzedaży swoich produktów spożywczych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, obuwia, odzieży i innych produktów konsumpcyjnych w Domach Towarowych w Kijowie.

Dietskij Swit

Planujemy uruchomienie sprzedaży w centrach handlowych Kijowa poprzez utworzone w Kijowie biuro handlowe na terenie jednego z kompleksów handlowych, z którym od 35 lat utrzymujemy bezpośrednie kontakty. Znajdują się tam bardzo obszerne magazyny, siedem pięter w podziemiach, gdzie można będzie wiele produktów polskich przechowywać w odpowiednich warunkach. Planujemy uruchomienie wahadłowego transportu produktów z Polski do granicy polsko – ukraińskiej, z przeładunkiem na granicy towarów na samochody ukraińskie.

Pierwsze dostawy towarów będziemy realizowali w małych partiach, wysyłając niewielkie ilości poszczególnych produktów w jednym transporcie, tak aby szczegółowo prześledzić warunki całej transakcji i sposób jej realizacji wraz z jej rozliczeniem finansowym.

Prowadzimy również rozmowy dotyczące zabezpieczenia większych zamówień i dostaw w oparciu o gwarancje bankowe i kredytowe polskich instytucji i banków wspierających eksport na rynki ukraińskie.

Zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia umieszczonego poniżej zgłoszenia.

Koszt udziału w Programie Sprzedaży w Kijowskich Domach Towarowych 1960 PLN netto.

Firmy już zgłoszone do Polsko-Ukraińskiego Centrum Gospodarczego będą brały udział w tym programie w ramach wniesionej opłaty.

Z uwagi na aktualną sytuację na terenie Ukrainy, aż do odwołania, nie przewidujemy udziału w misjach wyjazdowych przedstawicieli polskich firm.

W szczególnych przypadkach będziemy ustalali bezpośrednio z zainteresowanym takimi wyjazdami firmami program program pobytu polskich przedstawicieli w Kijowie czy innych miastach i regionach ukraińskich, wraz z programami spotkań czy rozmów z wybranymi ukraińskimi przedsiębiorstwami, instytucjami czy placówkami naukowymi lub też sieciami handlowymi czy dystrybucyjnymi, przy zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa, z ustaleniem tras przejazdu i środków komunikacji w Ukrainie.


Zgłoszenie Firmy do Sprzedaży w Domach Towarowych Kijowa.